Jak mogę zinterpretować mój opis badania?

Badanie wykonano w czuwaniu. Czynność podst. alfa 8-9 c/s o ampl. do 40 uV z bardzo obfitą czynnością theta 5-6 c/s we wszystkich odprowadzeniach. Fs jak zapis spoczynkowy. W Hv obustronnie w odprowadzeniach czołowych pojawiają się fale ostre. Rz obecna. Orzeczenie: Zapis o cechach nieprawidłowych - znaczny odsetek rozlanej czynności theta.

Do pełnej konsultacji neurologicznej: wywiad, badanie, wyniki, Jakie stosowano leki ???
Pozdrawiam