Jak mogę zmienić wygląd moich piersi?

Mam duży problem który odbija się na mnie psychicznie. Mam 19 lat a moje piersi wyglądają okropnie..są to dwa małe stożki, jakbym zatrzymała się na jednej z faz z rozwoju tylko, że poza piersiami wszystko ze mną okej. Łudziłam się przez kilka lat, że się w końcu coś zmieni. Jk mogę to zmienić? Gdzie z tym pójść? W ostateczności będę zbierała na operację jeśli nic sie nie da z tym zrobić..ale chciałabym w przyszłości mieć dzieci więc nie wiem jak to będzie..Dziękuję

Witam,

Wygląda z Pani opisu na to, że ma Pani problemy z prawidłową budową piersi tzn. pierś gruszkowata. Oczywiście jest możliwość korekty operacyjnej, aczkolwiek należy najpierw odbyć konsultacje z chirurgiem plastycznym celem oceny i ustalenia dokładnego planu leczenia.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul