Jak można stosować preparat Naturell?

Czy tabletki do ssania Naturell z chromem można rozpuścić w wodzie i wypić ? Czy są jakieś przeciwwskazania ? Skład tabletek: Substancja wypełniająca: mannitol; skrobia; niacyna (kwas nikotynowy); substancja glazurująca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy); skrobia modyfikowana: hydroksypropyloskrobia; aromat; substancja glazurująca: dwutlenek krzemu; chrom (pikolinian chromu); substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).

Lek. Michał Lenard

Nie ma przeciwwskazań, natomiast producent zapewnia prawidłowe działanie preparatu tylko przy stosowaniu go zgodnie z opisem, czyli w tym przypadku są to tabletki do ssania. Pozdrawiam!