Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Depilacja brwi

Dobrze wymodelowany łuk brwi jest ozdobą dla oczu. Sprawia też, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Dowiedz się, jak dobrze wydepilować brwi.

Dzień dobry, aby usunąć cienie rekomenduje zabiegi mezoterapii igłowej i/lub karboksyterapii wykonywanych samodzielnie lub jako terapia łączona, wtedy też można osiągnąć lepszy efekty w krótszym czasie. Po wykonaniu serii proszę pamiętać o zabiegach podtrzymujących, ponieważ cienie pod oczami to problem, który lubi wracać.

Pozdrawiam

0

Dzień dobry, polecam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które polegają na rozjaśnieniu skóry pod oczami lub wypełnieniu ubytku tkankowego. Często u pacjentów pod oczami tworzy się zagłębienie, a skóre w tej okolicy wydaje się ciemniejsza poprzez załamanie światła.

0

Dzień dobry, w celu redukcji cieni pod oczami można wykonać zabiegi zagęszczające skórę. W tym celu rekomenduje się ablacyjne lasery frakcyjne uzupełnione mezoterapią igłową lub zabiegiem Dermapen. Dobór odpowiedniego zabiegu powinien odbyć się na konsultacji po przeanalizowaniu Pani problemu. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy