Jak należy przyjmować suplement w saszetkach Infolic?

Witam jak nalezy brac suplement w saszetkach Infolic i jak dlugo stosowac?? Czy wtedy jak mam dni plodne czy inaczej?? Po jakim czasie mozna zajsc w ciaze i czy ten suplement diety jest bezpieczny?? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Inofolic to jak najbardziej bezpieczny preparat. Preparat zażywa się doustnie poprzez rozpuszczenie 1 saszetki dziennie w szklance letniej wody. Preparat proszę przyjmować niezależnie od cyklu co najmniej 4 tygodnie przed ciążą.