Jak odczytać moje badanie cytologiczne?

Proszę o pomoc w interpretacji badania cytologicznego- normotypowe nabłonki płaskie i gruczołowate, jedna komórka nabłonka płaskiego z koilocytozą, liczne granulocyty. Obraz cytologiczne nieprawidłowy- LSIL, A1, B2, C31b. Z góry bardzo dziękuję!

Dzień dobry
Wynik LSIL – małego stopnia zmiany w komórkach nabłonka płaskiego

Po otrzymaniu wyniku z rozpoznaniem LSIL dalsze
postępowanie powinno obejmować wykonanie:
• dwóch badań cytologicznych w odstępach sześciomiesięcznych lub
• badania kolposkopowego z zamiarem wykonania biopsji lub
• testu molekularnego na obecność HR HPV. / Rekomendacje Centralnego OśrodkaKoordynującego Populacyjny Program Profilaktykii Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy,
Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego,
Polskiego Towarzystwa Patologów i Polskiego
Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki
Macicy
.

Proszę z wynikiem wrócić do ginekologa, lekarz zaproponuje dalsze postępowanie.
Pozdrawiam:)