Jak odczytać wynik EEG z powodu bólu głowy?

Witam, prosze o pomoc odczytania wyników eeg. Robione z powodu bólu głowy: Opis badania: Zapis wykonany w czuwaniu, zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawową stanowi ryrm alfa 13 c/s o amplitudzie dochodzącej do 80 uV. Na tym tle rejestruje sie okresowo niewielki naddatek fal wolnych theta 7 c/s o amplitudzie tła, pojawiających sie w grupach, symetrycznie nad okolicami czołowymi i skroniowymi. RZ obecna. Wnioski: Zapis o niewielkie patologii nad okolicami czołowi-skroniowymi.

Witam!
Zapis EEG z niewielką patologią w postaci fal wolnych w przedniej okolicy tak na dobrą sprawę jeszcze o niczym nie świadczy, m.in. jest możliwość artefaktów biologicznych - lekkie ruchy gałek ocznych i inne. Należy po pewnym czasie powtórzyć badanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.