Jak odczytać zmianę ogniskową o charakterze enchodroma?

Opis Rezonansu magnetycznego: "w uwidocznionej bliższej części trzonu kości ramiennej widoczna jest zmiana ogniskowa o charakterze enchodroma, wlk. ok. 37x16x12mm - zmiana łagodna, dobrze ograniczona o geograficznym kształcie, z drobnymi punktowymi zwapnieniami, o wysokim sygnale w obrazie PD fat sat-zależnych, sygnale zbliżonym do mięśni w obrazach T1-zależnych oraz mieszanym w obrazach T2-zależnych" - jak bardzo powinienem się martwić? - jakie podjąć następne kroki i czy muszę się spieszyć?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to chrzestniak, niegroźny łagodny nowotwór kości. Wskazana kontrola u ortopedy. Zazwyczaj nic się z nimi nie robi,tylko okresowo kontroluje w badaniach obrazowych,chyba że powodują objawy, wtedy konieczna jest operacja.
Pozdrawiam