Jak odpowiednio dobrać soczewki kontaktowe?

Witam serdecznie. Mam pytanie: czy wszystkie kolorowe soczewki kontaktowe wpływają negatywnie na wzrok/oko? Jakie wybierać (hydrożelowe? silikonowo-żelowe? inne?), żeby oko miało właściwy dostęp tlenu poziom nawilżenia? Mam zielone oczy, a bardzo chciałbym mieć jakieś ciemne.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najlepsze soczewki to silikonowo-hydrożelowe. Jeśli będą dobrane w salonie optycznym nie powinny wpływać negatywnie.

Pozdrawiam.