Jak powstrzymać ataki zdenerwowania po przeszczepie serca?

Witam mam 18 lat i od jakichś dwóch lat a dokładnie od czasu przeszczepu serca w sierpniu 2016 roku zauważyłem że bardzo szybko potrafię się zdenerwować i nawet mała rzecz potrafi wyprowadzić mnie z nerwów ale staram się hamować. Dodam że bardzo mi to przeszkadza i jakoś na przestrzeni kilku miesięcy można powiedzieć że to się nawet trochę nasiliło. Dziękuję od razu za odpowiedz.

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wnioskuję, żeby Pan nie czekał i skorzystał z potrzebnej wspierającej konsultacji psychologicznej/psychoterapeutycznej.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605