Jak poznać, że doszło do stosunku?

Witam, mam 17 lat. W sylwestra wydarzyło się coś okropnego. Byłam na imprezie u kolegi, nie piłam alkoholu, ale ktoś dodał mi coś do soku, nic nie pamiętam. Nie wiem czy zostałam zgwałcona, dlatego moje pytanie jest następujące: jak mogę poznać czy w ogóle odbył się stosunek? Dodam że jestem, (lub byłam) dziewicą. Strasznie się boję, że mogłam zajść w ciążę. Chyba bym tego nie przeżyła. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Powinnaś jak najszybciej zgłosić się do ginekologa. On oceni, czy doszło do stosunku, czy są ślady, otarcia, zasinienia, pobierze posiewy. Jeśli stwierdzi, że odbył się stosunek będzie Ci mógł pomóc podając tabletkę po stosunku, zapobiegającą ciąży. Niestety, ze wzgledu na Twój wiek musisz isć z opiekunem, np mamą . Możesz udać się na każdą izbę ginekologiczną.
Z poważaniem