Jak przebiega zabieg resekcji głowy kości promieniowej?

Witam. Czeka mnie zabieg tz. resekcje glowy kosci promieniowej nic kompletnie o tym nie wiem. Czy reka bedzie w gipsie jak dlugo bedzie unieruchomiona czy dlugo trwa rehabilitacja? Jak przebiega zabieg? Czy to bezpiecznie? Pozdrawiam

Nie wiem dlaczego ma być ta operacja! Nie znam planowanego jej zakresu! Nic nie moge więc odpowiedzieć konkretnego-proszę omówić te sprawy z przyszłym operatorem!!! zż