Jak przemóc lęk przed bólami porodowymi?

witam za niedlugo rodze,jak to boli ,nasłuchałam sie tyle o bólach jakie sa straszne i bardzo sie boje ze nie dam rady a mialam bardzo bolesne miesiaczki wiec porodu sobie nie wyobrazam

Jeśli poród jest długi i męczący istnieją medyczne wskazania do założenia znieczulenia zewnątrzoponowego, co zawsze jest bardzo pomocną opcją.