Jak przesunąć miesiączkę poprzez przyjmowanie doustnej antykoncepcji?

Biorę tabletki vibin mini od roku, chciałabym przesunąć krwawienie. Czy po prostu pomija się tabletki placebo, czyli miesiączka zostanie przesunięta o 21 kolejnych dni? Pierwszy raz będę to robiła, a czas w którym wystąpiłobym krwawienie spędzę na intensywnym wysiłku fizycznym, tak więc czy przyjmowanie hormonów przez ten dłuższy czas wpłynie na moje samopoczucie i zdrowie?

Witam serdecznie. Dokładnie tak, pominięcie tabletek placebo przesunie miesiączkę o kolejne 21 dni. W trakcie mogą wystąpić plamienia.