Jak radzić sobie z nadmierną potliwością w wieku 49 lat?

Od około 6 miesięcy zacząłem się bardziej pocić. Badania krwi oraz tsh są w normie. Przepisano mi różne leki oraz suplementy, niestety bez efektu. Nadmierna potliwość jest bardzo dokuczliwa, gdyż mokre są nawet spodenki na tyłku. Myślałem, że jest lato, ale również teraz kiedy jest 13 stopni dolegliwości się utrzymują.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazane podstawowe badania z krwi i konsultacja lekarza dermatologa/endokrynologa
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.