Jak rozpocząć współżycie po ciąży?

Dzień dobry, Mam delikatną sprawę. Prawie 2 miesiące temu urodziłam dziecko. Ze względu na komplikacje synek na początku był karmiony z butelki mlekiem moim i modyfikowanym. Teraz karmię piersią. Butelkę dostaje sporadycznie. Jestem osobą bardzo wierzącą i chciałabym wrócić do współżycia z mężem, ale bez tzw. sztucznej antykoncepcji, opierając się na naturalnych metodach. Jakie mam możliwości? Oczywiście nie mam na razie miesiączki. Owulację zazwyczaj odczuwałam a teraz nie czuję. Co mogę zrobić?
KOBIETA, 31 LAT 2 tygodnie temu

Dzień dobry,

Po porodzie nieco trudniej stosować metody naturalne,ponieważ nie ma Pani jeszcze miesiączki.

Ale też jest na to sposób.

Proszę poczytać na temat Metody Rötzera.

Myślę,że są nawet dostępne kursy online.

Ciekawa metoda oparta na samoobserwacji.

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska