Jak skutecznie leczyć grzybicę pochwy?

Tydzień temu przyjechalam na wakacje do chlopaka do Hiszpanii. Od 3 dni rozpoznalam u siebie objawy grzybicy pochwy ( juz mialam kiedys) . Co mam zrobic jezeli zostal mi tu jeszcze miesiac , nie znam jezyka i to wstydliwy temat zeby ppowiedziec chlopakowi. Na prywatny gabinet tu mnie nie stac.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Konieczne jest wdrożenie leczenia. Jeśli nie ma możliwości wizyty u lekarza to proszę udać się do apteki gdzie zostanie wydany preparat dostępny bez recepty.