Jak skutecznie leczyć ten pisk w uchu?

Witam, mój partner od 8 miesięcy zmaga się z piskami usznymi o wysokiej częstotliwości któremu towarzyszy wypływanie dużej ilości wydzieliny z ucha, szczególnie po nocy. Byliśmy już o wielu laryngologów i żaden z nich nie brał pod uwagę wysiękowego zapalenia ucha. Każdy powtarza że ucho jest czyste. Badania audiologiczne wychodzą dobrze po pół roku wystąpił lekki niedosłuch, jednak mieści się on cały czas w normie. Pod koniec ubiegłego roku wykonał rezonans magnetyczny głowy na którym wykryte zostały torbiele pajęczynówki 13x10 mm oraz szyszynki 2 mm. Miesiąc temu wykonał tomografię komputerową kości skroniowej która wykazała polipowate zgrubienie śluzówki 14x8 mm i ew. niewielkie zmiany nieżytowe. Aktualnie przyjmuje leki takie jak cavington, betaserc, nicergoline i od kilku dni metypred, po którym poczuł lekka poprawę. Pozostałe leki dają już znikome działanie. Nadmienię także że po około miesiącu od pojawienia się szumu/pisku wróciliśmy z za granicy w celu podjęcia leczenia szpitalnego, na które skierował go jeden z laryngologów ponieważ objawy były tak silne że uniemożliwiały funkcjonowanie (pisk, zawroty głowy, problemy z koordynacją, pojawiająca się wydzielina w uchu której czasami towarzyszy kłucie). W jaki sposób zyskać prawdziwe zainteresowanie lekarza laryngologa, który na poważnie podejdzie do tematu lub jakie badania wykonać by lekarz podjął się działania np. wykonał paracenteze lub podał steryd do ucha? Najbardziej uciążliwy jest pisk, który aktualnie mocno wpływa na psychikę partnera a także to, że wydaliśmy już mnóstwo pieniędzy na lekarzy stacjonarnie i online i każdy przepisuje jedynie te same leki które nie przynoszą porządnych efektów a wydzieliny w uchu jest wciąż tyle samo.
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 3 tygodnie temu

Leki ma jak dla staruszka. Wyrzucić to wszystko i przyjechać z płytami TK. Jak słuch dobry to po jasną cholerę nacinanie bębęnka itd? Przyjedź damy radę.