Jak sobie pomóc po zapaleniu spojówek?

Witam. Czy pan doktor jest w stanie mi pomóc?Miałam zapal. spojówek. Stosowałam krople DICORTINEFF,THEALOZ DUO.(5 DNI)Potem OSCULOSAN.(3DNI) Nie pomogło. Dopiero LOTEMAX,OPATANOL.(10-11DNI). Leczenie zakończone.Jednak od tamtego momentu mam poszezone żrenice jak po Atropinie., której nie brałam. Żrenice nie reagują na światło.I razi mnie słońce.Miałam rezonans magn,z kont.Neurolog wykluczył guzy,urazy. On nic nie widzi.Prosze mi pomóc jakie badania mam zrobić by postawić diagnozę?Co mam zrobić.

Witam. Być może po jakiejś wizycie lub w kroplach coś zostało zawleczone do oczu jeżeli źrenice nie reagują a minęło ok20 dni to problem jest tylko i wyłącznie neurologiczny. Może brała Pani tabletki pkaszlowe lub coś? Pisz Pani ze chorowała 20 dni na zapalenie spojówek. To dość długo. Może było też chore gardło wtedy? Atropin działa do 30 dni szczególnie w 1%stężeniu dostępnym w aptece. Pozdrawiam serdecznie