Jak stosować globulki nawilżające pochwę?

Witam czy moge stosować globulki dopochwowe nawilżające pochwę( takie jak mucovagin, regevagia, czy hydrovag, używając ich w nocy przed snem mogę współżyć w ciągu dnia? pozdrawiam, czy stosowanie tych globulek z nielateksowymi prezerwatywami jest możliwe ? pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Może Pani stosować takie globulki ale należy zachować odstęp między zastosowaniem preparatu a stosunkiem.