Jak suplement Xtrasize wpływa na organizm męski?

Witam, zamierzam stosować suplement XTRASIZE. Nie dlatego, że chcę powiększyć prącie, bo nie wierzę, że to działa, lecz zamierza go stosować jako suplementu pomagającego budować mięśnie, afrodyzjaka i lekkie wzmocnienie siebie. Zawiera: mąka ryżowa, sproszkowany owoc buzdyganka naziemnego, żelatyna(wołowa), ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego DER 1,5:1(zawartość ginsenozydów: 1,5%), chlorowodorek L-argininy, ekstrakt z korzenia Maca DER 4:1, substancja przeciwzbrylająca: sole mgnezowe kwasów tłuszczowych, ekstrakt z owoców plamy sabałowej DER4:1, sproszkowany korzeń kolcorośli lekarskiej, sproszkowane pestki dyni, ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej DER 4:1, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej DER 4:1, barwnik: dwutlenek tytanu. Pytania moje: Co znaczy DER, czy ten skład jest szkodliwy, jeśli nie to, czy ma korzystny wpływ na organizm męski? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania

Suplementy diety są dopuszczone do sprzedaży na podobnej zasadzie jak produkty spożywcze, nie powinny być więc bezpośrednio szkodliwe dla zdrowia. Ich skuteczność, czy korzystne działanie na organizm jest jednak w większości przypadków wątpliwe. Nie posiadają one badań oceniających ich skuteczność (w przeciwnym razie mogłyby być zaliczone do grupy leków).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty