Jak uzyskać obraz uszkodzeń nerwów w wyniku MRI?
witam,ja mam takie nietypowe pytanie,co zrobić aby MRI wykazało jakieś uszkodzenia nerwów lub naciagniecia,jakies nieprawidłowości?mieszkam w irlandi I potrzebna ta wiedza jest mi aby uzyskac wieksze odszkodowanie

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli naprawdę nie miał Pan żadnego urazu to właściwie nie ma takiej możliwości, by MRI wykazało jakiekolwiek nieprawidłowości.