Co oznacza wynik badania Angio MRI i badanie tętniaka?

W sierpniu ubiegłego roku miałam robione Angio Mri i w opisie mam napisane że tetniaka nie stwierdzono Ani malformacji naczyniowej i chciałam zapytać czy mogę być spokojna nie mam żadnych objawów mam czasami jakieś kłucie w głowie als chodzi mi o to że jeżeli teraz nie wykazano tetniaka to czy za rok muszę badanie powtórzyć bo przez rok może się tetniak zrobić

Witam!
Wynik badania Angio-MRi głowy jest prawidłowy i jeżeli nie ma żadnych dolegliwości, to nie ma powodów do kolejnych badań. Odnośnie tego co może się wydarzyć w przyszłości to pytanie raczej do wróżbity lub do proroka.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.