Czy wynik angio-TK jest dokładniejszy od angio-RM?
Witam miałam wykonane angio mr które wykazało dodatek sygnału 2 mm mogące odpowiadać drobnemu tetniakowi, z wynikami poszłam do neurologa który skierowal mnie na angio tk które tej zmiany nie pokazało, które wyniki mam brać pod uwagę, proszę o pilną odpowiedz

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Witam!
Trudno mówić, które badanie jest dokładniejsze, zależy co chcemy zbadać. Wydająsię być porównywalne. Zdarzają się też błędne wyniki.
Z poważaniem
W. Łuczkowski