Co może oznaczać wynik tomografii komputerowej angio głowy?

Witam , proszę o interpretacje wyniku CT angio głowy. Głowa zrotowana w lewo , struktury kostne prawidłowe, cech krwawienia wewnątrzczaszkowego nie stwierdza się, mózgowie i wewnątrzczaszkowe przestrzenie płynowe w granicach normy, struktury środkowe bez przemieszczeń. Miało to na celu wykluczenie malformacji naczyniowych. Naczyniowy ból głowy nie klasyfikowany gdzie indziej. Lecz nie jestem pewna jaki jest wniosek z tego opisu wyniku. Poprzednio miałam wykonywany rezonans magnetyczny głowy gdzie zostały uwidocznione pojedyńcze zmiany ogniskowe o charakterze hyperintensywne w obrazach T2 zależnych i sekwencji FLAIR charakteru naczyniopochodnego. Mam bóle głowy już od 8 lat i wciąż nie wiem co może być ich przyczyną.Występują one w nocy , rankami oraz w ciągu dnia. W ciągu miesiąca miewam około 8 bólów głowy. Nie mam żadnych objawów towarzyszącym bólom głowy. Jest to silny, czasem też słaby lecz uciążliwy uciskający ból w zawsze w czole głowy czasem promieniujący do tyłu głowy. EEG prawidłowe tak samo jak morfologia i CT głowy. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Opis CT ANGIO GŁOWY DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ. Pani bóle głowy mogą mieć różną etiologię: migrenowe, napięciowe, szyjno pochodne , etc .... Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań.
Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, pracy, sprawności etc
Pisze Pani, że wykonano badanie ANGIO TK ale w opisie jest tylko wynik TK: a poprzednio wykonywano też MRI, EEG , prawidłowe.
Pozdrawiam . Zapraszam na pełną konsultację !
" OPIS wyniku CT angio głowy ??? Głowa zrotowana w lewo , struktury kostne prawidłowe, CZY JEST SKOLIOZA?? KRĘCZ KARKU ??; " cech krwawienia wewnątrzczaszkowego nie stwierdza się, mózgowie i wewnątrzczaszkowe przestrzenie płynowe w granicach normy, struktury środkowe bez przemieszczeń. Miało to na celu wykluczenie malformacji naczyniowych. Naczyniowy ból głowy nie klasyfikowany gdzie indziej. Lecz nie jestem pewna jaki jest wniosek z tego opisu wyniku. Poprzednio miałam wykonywany rezonans magnetyczny głowy gdzie zostały uwidocznione pojedyńcze zmiany ogniskowe o charakterze hyperintensywne w obrazach T2 zależnych i sekwencji FLAIR charakteru naczyniopochodnego. Mam bóle głowy już od 8 lat i wciąż nie wiem co może być ich przyczyną.Występują one w nocy , rankami oraz w ciągu dnia. W ciągu miesiąca miewam około 8 bólów głowy. Nie mam żadnych objawów towarzyszącym bólom głowy" ?? CZY WYSTĘPUJE CZASEM FOTOFOBIA?, FONOFOBIA?, OSMOFOBIA ??? , NUDNOŚCI, WYMIOTY ?? SEN POMAGA ??? "Jest to silny, czasem też słaby lecz uciążliwy uciskający ból w zawsze w czole głowy czasem promieniujący do tyłu głowy. CZY BOLI KARK SZYJA< KIEDY NAJCZĘŚCIEJ BÓLE ???
"EEG prawidłowe; Czy były utraty przytomności ?? tak samo jak morfologia i CT głowy. "