Tomografia komputerowa ANGIO-TK
witam proszę o wyjaśnienie mi wyniku angio-tk tt. wewnątrzczaszkowych!!!W okolicy podziału lewej MCA obecne prawdopodobnie naczynie żylne przebiegające poprzecznie w stosunku do tętnicy.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. W okolicach tętnicy środkowej mózgu znajduje się nieprawidłowe naczynie żylne. Wskazana konsultacja z konsultacja z neurologiem.