Jak wygląda takie leczenie?

Zatoka czołową i klinowa prawidłowo powirtrzna. Niewielkie zgrubienie sluzowkowe w przednim śródpiersiu obustronne. Przyścienne pogrubienie błony śluzowej w prawej zatoce szczękowej W okolicy zmiana polipowata że zwapnieniem. W lewej zatoce szczękowej w zachylku zebodolowym 12x7 mmi w okolicy lejka siyowego 5mm Po lewej stronie kompleks ujsciowo przewodowy drożny po lewej lejek sitowy niedrożny. Pozostałe elementy kompleksu droznemalzowiny nosowe środkowe upowietrzond po prawej stronie częściowo zacienione. Czy to groźne? JKie leczenie

Sam oceniam TK zatok. Nie wiem gdzie mieszkasz i nie wiem co Ci dolega. Dostałaś ilość promieniowania rentgenowskiego równe 160 zdjęć klatki piersiowej