Jak wygoić palca po urazie?

witam moja mama ulegla wypadkowi w listopadzie w gospodarstwie rolnym przeciela 3 palce po wizycie w szpitali chirurg zdecydowal ze nie bedzie szycia cytuje natura sama wygoi .teraz po uplywie 3 miesiecy 2 palce ladnie wygoily sie strupy odpadly natomiast serdeczny palecu ucierpial najbardziej i saczy sie z niego ropa na wizycie konrtolnej chirurg wyznaczy date 20 lutego na amputacje tego palca czy istnieje jakis ratunek mama ma 6 lat slabe serce zrobimy wszystko zeby uratowac tego palca i oszczedzic jej cierpienia .Czy szukac innego chirurga zeby skonsultowac przypadek ?

Trudno mi wyrazić opinie na temat stanu palca Pani mamy nie badając jej, bez bezpośredniej fizycznej konsultacji. Na pewno jeśli ma Pani wątpliwości należałoby jeszcze skonsultować się w tej sprawie z innym chirurgiem i zaczerpnąć od niego opinii.