Jak wyleczyć toksoplazmozę oraz mononukleozę?

Witam.Mam zdiagnozowana toksoplazmozę oraz mononukleoze.W obu wypadkach znacznie podwyższone wskaźniki..kilkukrotnie zostałam odrobaczona i potraktowana antybiotykami ale nadal wynik toksoplazmozy jest 5 razy wyższy niż norma.Niewiem co mam dalej robić i jak to leczyć by sie wyleczyć z takiego zatrucia.Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ze wszystkimi wynikami udac się do lekarza chorób zakaźnych po przeanalizowaniu będzie można coś wiecej powiedzieć