Jak wyleczyć torbiel jajnika i ból brzucha?

Czy powinnam się martwic. Na początku wrzesnia leżałam w szpitalu z powodu torbieli prawego jajnika. Z tego co wiem torbiel nadal jest. Miałam tez 90ml płynu w brzuchu ale koedy ilość się nie powiększała wypuszczono mnie do domu. Powtórzyłam marker CA125 wynik wyszedł ponad 90 a po pierwszej kontroli stwierdzono ze torbiel się teoche powiększyła. Okres spóźnia mi się 16 dni do tej pory zrobiłam dwa testy i oba z wynikiem negatywnym (clear bluze ze wskaźnikiem tygodnia). Od dwóch dni czuje delikatny bol jajnika. Oraz czasem mnie mdli. Czego są to oznaki?

Torbiel można usuwać zabiegowo lub stosować leki. Proszę iść do ginekologa. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.