Jak wyleczyć uczucie ucisku i kwasoty żołądka?

Witam,zeszlym roku mialem robiona gastroskopie,mam Przewlekle zapalenie blony sluzowej dwunastnicy oraz Przewlekle zapalenie blony sluzowej zoladka,jadlem od Pazdziernika zeszlego roku polprazol 40 zawsze na czczo rano i mi to nic nie pomaga wciaz mnie boli zoladek taki ucisk oraz kwasota w ustach prawie caly czas,jak to mam wyleczyc ? Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proponuje udać się do lekarza gastroenterologa