Jak wyszły badania mojej córki (8 lat)?

Moja córeczka ma 8 lat, badania wykonywałam wczoraj, tj. 13.04.2010 r. WBC 11,7 LYM 4,6, MON 1,6, GRA 5,5, LYM% 39, MON%13,9, GRA% 46,7 RBC 4,99 HGB 14,7 HCT 43,7 MCV 87,5, MCH 29,5, MCHC 33,6, RDW 13,8 jeszcze taki opis: LEUCOCYTOSIS LYMPHOCYTOSIS ob PO 1 GODZ 4 MM ALT 16 U/L, <35, AST 33 U/L, <40 MOCZ: KOLOR YELLOW, SG 1,015, PH 6, *LEU 500 ul +++, NIT NEG, PRO NEG, GLU NORM, KET NEG, UBG NORM, BIL NEG, ERY NEG, LEUKOCYTY 10-12 (NAPIS ODRĘCZNY MAŁO CZYTELNY) . Moja córeczka ogólnie źle się czuje, jest osłabiona, smutna, nie bierze leków. Proszę o odpowiedź. Czekam niecierpliwie.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Powyższe badania wskazują, iż u Pani dziecka jest infekcja w obrębie dróg moczowych - stąd również wynika najprawdopodobniej pogorszenie samopoczucia. Należy w związku z tym zgłosić się do lekarza w celu włączenia antybiotykoterapii. Wskazane jest przed włączeniem leczenia pobranie moczu na posiew.

Tutaj znajdzie Pani artykuł o badaniu moczu.

Serdecznie pozdrawiam!