Jak zrozumieć to badanie moczu w 18. tygodniu ciąży?

Witam. Jestem obecnie w 18 tygodniu ciąży. Wykonałam badanie moczu. Otrzymane wyniki są następujące: kolor: żółty, przejrzystość: lekko mętny, ciężar właściwy: 1,015g/ml, pH: 7, leukocyty: 25,0 LEU/µl, azotyny: neg, białko: neg, glukoza: norm, ciała ketonowe: neg, urobilinogen: norm, bilirubina: neg, erytrocyty: neg, nabłonki wielokątne: dość liczne, leukocyty: 4 wpw, fosforany bezpostaciowe: pojedyncze, bakterie: liczne. Z góry dziękuję za wszelkie informacje i sugestie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Czy są jakieś objawy dyzuryczne? Proponuje powtórzyć badanie i udac się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego ciąże