Jak zwalczyć biegunkę?

Witam od kilku dni bialam biegunke ale tylko rano i nie byla ona wodnista wrecz przeciwnie gesta prawie papka ze nie dalo sie splukac od dwuch nich minela ta biegunka i robie normalna kupe ale nie tez taka twarda najgorsze jest to ze przy oddawaniu czuje bol po miedzy koscia ogonowa a odbytem musze posiedziec kilka minut dluzej w ubikacji zeby przestalo mnie bolec a jak wstaje to mam wrazenie jakby cos tam bylo lub jakbym miala dalej isc sie zalatwic co to moze byc pierwszy raz mam tak:(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie ogólne kalu i udac się do lekarza rodzinnego może być konieczna wizyta u gastrologa