Jaka jest interpretacja biocenozy pochwy u 26-latki?

Proszę o interpretacje: Biocenoza pochwy: Komórki nabłonkowe - obecne Leukocyty - pój.wpw Lactobacillus - liczpoj. Wpw Clue cells- nieobecna BrZyby - brak w polu widzenia Flora bakteryjna - obecna Ziarenkowce G - liczne wpw Pałeczki G- - liczne wpw Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? może być konieczna wizyta u lekarza ginekologa celem wdrożenia odpowiedniego leczenia.