Jaka jest szansa na donoszenie ciąży?

Witam. To moja druga ciaza pierwsza mialam zagrozina rozwarcie w 32 tygodniu na 1.8 dostalam sterydy na plucka i urodzilam 3 dni po termijie zdrowego synka. A teraz Jestem w drugiej ciazy w 22 tygodniu i na badaniach polowkowych mój ginekolog powiedział że mam jechać do szpitala bo szyjka ma 1.8 cm. Moje pytanie brzmi jak długo będą mnie trzymać w szpitalu? Jak wygląda zakładanie szwu oraz ile trzeba leżeć wtedy w szpitalu? Czy jest szansa na donoszenie ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim na spokojnie lekarz po badaniu określi najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie