Jaka może być przyczyna bólu nadgarstków?

Witam! Mam 22 lata i od jakiegoś czasu problem z nadgarstkami. Nie ćwiczę regularnie. Problem zauważyłem , kiedy chciałem zrobić pompki. Zacząłem odczuwać przeszywający ból w nadgarstkach. Co może być powodem bólu?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele . Wskazana wizyta u lek rodzinnego i wstępna ocena Ew skierowanie do ortopedy lub reumatologa