Jaka może być przyczyna nawracających biegunek?

Witam mam problemy z biegunką mam już ją od prawie 2 lat robiłem badania ale nic z nich nie wyszło zawsze gdy wychodzę z domu musze iść do toalety nigdzie nie mogę wyjść po za dom . Nie da się utrzymać stolca proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna kontrola u gastroenterologa oraz chirurga aby ocenić sprawność zwieraczy, badania w kierunku pasożytów, być może kolonoskopia.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u gastroenterologa i diagnostyka szczegółowa.