Jaka może być przyczyna podwyższonego ALT?
Witam Moz zrobil ostatno próby watrobowe tak zeby sprawdzic oto wyniki ALT 50 norma 41. ...AST 28 norma 38....GGTP 64 norma 66...Martwi mnie to ALT 5O Dodam ze usg jest wporzadku morfologia z rozmazem automatycznym tez ok ...Co moglo podniesc ten ALT proszę o odpowiedź

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Sadze ze warto jest wykonać diagnostyke w kierunku wirusowego zapalenia wątroby