Jaki jest okres rekonwalescencji po operacji usunięcia szyszyniaka?

Jaki jest okres rekonwalescencji po operacji usunięcia szyszyniaka , łagodnej odmiany?

Najlepiej to pytanie zadać neurochirurgowi, który będzie wykonywał zabieg. Rekonwalescencja na pewno będzie zależała od typu operacji, wielkości zmiany oraz przebiegu około- i pooperacyjnego. Zazwyczaj taka rekonwalescencja to około 3-4 tygodnie.