Jaki jest powód nietrzymania moczu podczas chodzenia?

Dobry wieczór mam tez problem z nietrzymaniem moczu nie zawsz ,idąc szybko mocne uderzenie stopą w ziemię .Podczas kichania i to jakiś czas i mija dlaczego tak się dzieje chodzę z wkładkami bo się boję że przemoczę bieliznę i spodnie.Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na wysiłkowe nietrzymanie moczu. wskazana wizyta u urologa i odpowiednia diagnostyka oraz leczenie.