Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaki jest powód pojawienia się plamienia koloru czarnego?

Witam, biore juz 3 opakowanie tabletek antykonc. do tej pory nie mialam zadnego plamienia , wszystko mialam regularnie. Okolo 18 kwietnia spoznilam sie ztabletka o 11 godzin, byl wtedy stosunek dzien przed i nastepnego dnia. Wczoraj zamiast miesiaczku dostalam bardzo obfite ciemno brazowe a nawet czarne plamienie i troszke jasne krwi. Robilam zwykly test ale wyszedl negatywny. Czy to moze byc objaw ciazy czy jakiejs choroby czy to po prostu od tabletek ?Ale nigdy nie mialam czegos takiego
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Poród - kiedy należy udać się do szpitala?

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Dla pewności proszę oznaczyć poziom beta hcg. Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy