Jaki jest powód zaczerwienienia piersi po operacji usuwania ropnia?

Witam.10.03 miałam usuwanego operacyjnie ropnia z piersi. Pierś 2tyg nie bolala,potem od nowa. Właściwie sutek. Wydaje mi się że brodawka i sutek sa zaczerwienione.18.04 bylo usg-czysto.. Trochę mnie to martwi. Czy tak to moze wygladac? Podaje link do zdj https://zapodaj.net/e07bd98bc6d32.jpg.html

Witam
Moze to byc obrzek pooperacyjny, resztkowy schodzacy ropien lub nawrot ropnia jesli sa dolegliwosci kliniczne. Prosze uda sie do lekarza operayjacego na kontrolne badanie kliniczne.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski