Jaki jest proces zrastania złamania trójkostkowego podudzia?

Witam! Jestem 7 miesięcy po złamaniu trój-kostkowego podudzia, do tej pory nie zrosła mi się w pełni kość strzałkowa, co więcej zrobił się taki jakby nadrost i taki jakby wpływ coś w stylu lejka tez z taką przestrzenną dziurą, przynajmniej mam takie wrażenie. Chciałabym tez dowiedzieć się o polecany lek na pomoc koci w jej zrastaniu się. Następnie interesuje mnie czy śruby mogą powodować ból, blokadę ruchu.Mam wrażenie jakbym miała obręcz na około kostka. Nie rozruszam tego, rehabilitacja też nie.

Bez zdjęcia nie da się powiedzieć. Śruby niekiedy mogą ograniczać ruch, dlatego niektóre - śruby łączące kość strzałkową i piszczelową zwykle usuwamy po kilku tygodniach. Zrost kości można pobudzić stosując terapię urządzeniem Exogen.