Jaki lek będzie skuteczny na refluks?

Od 2021 r miałam badania endoskopiczne lekarz powiedział że mam podejrzewanie na refluks dostałam receptę na Nolpaze 40 oraz Prokit 50mg na początku było ok pomagało teraz nie za bardzo. Czy mogę prosić o poradę lub jakiś lek na receptę refundowany

można rozważyć modyfikację leczenia + wyeliminować z diety produkty nasilające dolegliwości