Jaki okład stosować na sińce pod oczami?

Witam moje pytanie to jaki oklad cieply stosowac pod oka aby zszedl fioletowy kolor ? Oraz mam rane otwarta i przyklejone plastry sciagajace czy moge bomywac to woda utleniona i po jakim czasie sciagnac plastry ? Z gory dziekuje za odp. opinie

Witam.ciepły okład pogorszy krwiaka .krwi może się dolać. Przykładać można kostkę lodu przez suchą szmatke. Zażywać Venoruton 300mg 3x1 oraz zakrapiac do oka sol Posorutin 4x. Woda utleniania nie jest wskazana. Rana cięta goi się 7 dni.rana pod strupem około 2 tygodnie. Strupow nie odrywać.rana nie zeszyt będzie się goic ziarniną czyli nawet miesiąc. Woda utleniona nic nie da. Proszę się zapoznać z techniką zmiany opatrunkow w ranach .pozdrawiam serdecznie. Należy zeszyć!!!