Jakie badania wykonać, aby wykryć rakowiaka?

Chciałem dowiedzieć się jakie dokładnie jakie badania wykonac aby wykryc rakowiaka, guza nadnerczy. Chodzi mi o to abym mógł iść do laboratorium oddać krew,mocz wiedziec jakie badania wykonac. Proszę nie pisać , że najlepiej iść do lekarza tylko konkretna odpowiedz

Prośba o konkretną odpowiedź wymagałaby przepisania rozdziału z książki. Grupa rakowiaków to wiele różnych guzów. Każdy może wydzielać inną substancję, którą bada się na podstawie konkretnych objawów prezentowanych przez pacjenta. Niektóre z tych badań dostępne są wyłącznie w ramach badań klinicznych. Próba ominięcia doświadczonego lekarza i oparcie się jedynie na doniesieniach z Internetu cechuje się zbyt dużą niefrasobliwością.

NIE MA KONKRETNEJ ODPOWIEDZI W PRZYPADKU KIEDY NIE WIEM NIC O STANIE PANA ZDROWIA I SKĄD TO PODEJRZENIE "RAKOWIAKA" NADNERCZY!!! JAKIEJ KONKRETNEJ ODPOWIEDZI PAN OCZEKUJE??? DROGI PANIE - NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! - proszę to zrozumieć!!! zż