Jakie są inne możliwości wyleczenia tego kolana?

Dzień dobry. W czerwcu br. doznałam urazu kolana. Zostało wykonane badanie rezonansem. W opisie : uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej na pograniczu trzonu i rogu tylnego. Drobne uszkodzenie dolnej powierzchni rogu przedniego łąkotki bocznej. Niewielki obrzęk tkanki tłuszczowej między bliższym końcem więzadła rzepki a kłykciem bocznym kości udowej. Prawidłowy obraz aparatu więzadłowego kolana. Chrząstki przedziału przyśrodkowego i bocznego kolana oraz chrząstki stawu rzepkowo-udowego nie wykazują zmian. Przebyłam 4-tygodniową rehabilitację, po której dolegliwości bólowe zmniejszyły się na krótko. Obecnie kolano znów boli, szczególnie przy chodzeniu po schodach. Jakie są inne możliwości wyleczenia kolana ?

Artroskopia w pierwszej kolejności, dodatkowo można stosować preparaty wstrzykiwane do stawu ale raczej jako doleczanie niż podstawowa terapia.