Jakie są interpretacje wyniku Herpex simplex virus?

Witam Jestem w 21 tyg ciąży proszę o interpretację wyników Herpex simplex virus IgG - 3.43 Herpex simplex virus IgM -0.32 Dziękuję

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Niestety nie podała Pani zakresów referencyjnych dla tego laboratorium (zależą one od metody oznaczania, którą wykorzystuje dane laboratorium), więc interpretacja takiego badania jest niemożliwa. Polecam kontakt z lekarzem prowadzącym, ponieważ on ma informacje na temat Pani stanu zdrowia, więc interpretacja takiego wyniku będzie dla Pani lepsza, ponieważ zawsze zależy ona od właśnie stanu klinicznego pacjenta.