Jakie są szanse na ciążę przy stosowaniu Clomid?

Witam Test owulacyjny pokazał ze miałam owulacje ale ginekolog po badaniu usg stwierdził ze owulacji nie było i kazał brać clomid. Jakie mam szanse na ciąże i czy powinnam już myśleć o in vitro. Mam 39 lat.

Takie pytania należy zadawać swojemu ginekologowi prowadzącemu. On całościowo zna Pani stan kliniczny, zna wyniki badań laboratoryjnych (np. hormonalnych) czy też obrazowych (np. USG przezpochwowe). Proszę te pytania kierować do niego, bo ja takowej szczegółowej wiedzy nie posiadam.